فروشگاه پرشين

فروشگاه پرشين با استفاده از تجربيات بيش از نيم قرن .تمامي آن چه را که براي يک سبک زندگي بهتر و سالم تر نياز داريد به شما عرضه مي کند محصولات پرشين شامل بدليجات)(گشوار،دستبند،پابند،گردن آويز، نيم ست... گل سر ...(کش مو ، شانه سر ، گيره مو ، کليپس ، تل ...) عينک آفتابي، انواع جا کليدي، عروسک،آيينه آرايشي

توضيحات مختصر درباره اجناس و پرشين

تل و گل سر

تل و گل سر يکي از زيباترين اکسسوري هاي لازم براي دخترها و دختربچه ها است.

بدليجات

آيا تا به حال به اين انديشيده ايد که بدليجات و زيورآلات چه تاثيري ، بر پوشش ما دارند؟ يا اينکه اين اشيا زيبا و بعضا بسيار گران بها چه تاثيرات روحي و رواني بر روح و روان ما دارند؟ زيورآلات پرشين ، يکي از به روز ترين و متنوع ترين ، بدليجات.

ساعت مچي

نشان دادن زمان در موقعيتهاي مختلف، کاربرد اصلي يک ساعت مچي است، ولي امروزه با گسترش صنعت مد و فشن، ساعت‌ها به يک اکسسوري مهم تبديل شده‌ و تاثير بسزايي در زيبايي و ظرافت استايل دارند. حتي برخي معتقدند که ساعت‌هاي مچي بازتابي از شخصيت يک فرد هستند! انتخاب و خريد يک ساعت مچي زنانه متناسب با سليقه و سبک پوشش‌تان، باعث مي‌شود، شيک‌تر و برازنده‌تر از قبل به نظر برسيد و حال و هواي تازه اي در استايلتان ايجاد کنيد.

عروسک

عروسک، بالاترين نقش تربيتي را به ويژه در شکل دهي و پايه ريزي شخصيت دختران دارد. دختربچه ها، زنان آيندة هر ملت هستند و براي انحطاط هر ملت بايستي دختران و زنان آن ملت را منحط تربيت نمود. همان گونه که براي اعتلاي هر ملت، بايستي دختران و زنان آن ملت را متعالي تربيت کرد. از اين منظر، نقش عروسک در تهاجم فرهنگي نقش بسيار برجسته اي است.

عينک آفتابي

اغلب متخصصان چشم، رنگ دودي را مناسب ترين رنگ براي عينك مردان و رنگ خاكستري يا قهوه اي را مناسب ترين رنگ براي زنان مي دانند. خريد عينك آفتابي به هر دليلي‌- چه براي حفاظت چشم ها و چه براي پيروي از مد روز- با اما و اگرهاي بسياري همراه است. نتايج چندين مطالعه در ?? سال اخير نشان مي‌دهد ، قرار گرفتن دربرابر آفتاب بدون حفاظ كافي براي چشم، شانس بروز بيماري‌هاي چشم را افزايش مي‌دهد.

آينه آرايشي

آينه آرايشي يکي از لوازم ضروري و مهم براي خانم ها است. براي هر آرايش کردني يک آينه آرايشي لازم است تا فرد به وسيله ي آن خود را در آينه ببيند و خطاهايي در آرايش صورت خود انجام ندهد. آينه آرايشي به دو نوع تقسيم بندي مي شود. آينه هايي که به صورت ايستاده هستند و مي توانند روي ميزي قرار بگيرند و آينه هايي که به شکل کوچک تر مي باشند و به راحتي مي توان آنها را درون کيف آرايشي قرار داد.